KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 16144145
nr 1614 4145
Oljemålningar
2 st, Håkan G Carlström, Skärgårdsmotiv samt Öland. Signerade. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 25x30 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 22 april 2024
kl 18:06:49
18/4 21:14:23